• https://www.facebook.com/pages/Ankara-Kariyer-Merkezi/293355527383274
  • https://twitter.com/Ank_Kariyer_Mrk
 Ankara Kariyer Merkezi

Kurumlar için ingilizce eğitimi

Kurumsal Eğitimler
kurumsal eğitimler


Kurumlar İçin Yabancı Dil kursu

Günümüzde mesleki gelişimin temelinde yabancı dil bilgisi son derece önemli bir yer tutmaktadır. Bu nedenle bir yabancı dil bilmek hatta ikinci yabancı dili bilmek çok önemli bir avantajdır.


Başarılı firmalar yönetici ve çalışanlarından yabancı dil ile sunum yapmak, gelen soruları yanıtlamak, teklifler hazırlamak ve pazarlık gibi işlemleri yapmalarını beklemektedir.
 

Yabancı dilini iyi derecede kullanan yöneticilerin dışında, yıllardır aynı şirkete çalışan, kurumu benimsemiş ancak uluslar arası koşullara uygun olarak kendini geliştirmek zorunda olan çok sayıda yöneticiler ve çalışanlar bulunmaktadır. İşletmelerine büyük katkıları olmasına rağmen yabancı dil eksiklerini tamamlayamadıkları için iş yaşamları ve çalışmaları olumsuz etkilenmektedir. Kendi alanlarındaki bilgi ve tecrübeleri, yabancı dil alanındaki yetersizliklerinden dolayı gölgede kalmaktadır.Planlı çalışan şirketler, teknik ve yönetim kadrolarındaki çalışanlarına yatırımlar yaparak hem bilgi ve tecrübeyi elinde tutmak, hem de çalışanlarını günümüz koşullarına uygun hale getirmek için çaba sarfetmektedirler. Bu yatırımların toplam maliyeti azaltıp verimliliği yükselteceğinin bilinci ile hareket etmektedirler.


Bu amaçla ANKARA KARİYER MERKEZİ kurumların başarılarına katkıda bulunmak için Kurumsal Eğitim hizmetlerini vermektedir.Kurumsal çalışmalarımızda kurumların isteklerine göre Genel,Mesleki, Ticari ve Özel dil dersleri verilmektedir.Kurumlar İçin ingilizce kursu eğitimlerimiz ile kurum çalışanlarınız yabancı dil konusunda bilgi sahibi olurken aynı zamanda da bu sayede öğreneceğiniz pek çok konunun yanı sıra yabancı dil ile sunum yapmayı, rapor hazırlamayı ve toplantılar yönetmeyi öğreneceksiniz.


Kurumsal Yabancı dil eğitimleri ihtiyaçlara yönelik özel tasarlanmıştır.Kurumsal Eğitim Uzmanlarımızın gerçekleştirdiği ‘İHTİYAÇ ANALİZİ ‘ çalışması ile bazı gereksiz detaylardan arındırılmış eğitim programları olarak gerçekleşmektedir. Eğitimleriniz ; uzmanlarımız ve yönetimin belirlediği sürelerde, çalışanlara özel esnek saatlerde düzenlenir. Tüm dökümanlar AVRUPA BİRLİĞİ DİL ÇERÇEVESİ (CEFR) programlarına uygun olarak temin edilir. Gruplar oluşturulmadan önce yazılı ve sözlü ‘Seviye Tespit Sınavı’ ile öğrencilerin mevcut durumları belirlenir. Seviye tespit sınavlarımız Şirket Merkezinde yapılır. Eğitimin içeriği ve süresi belirlendikten sonra ; eğitim programı alanında uzman Türk ve Yabancı eğitmenlerimiz tarafından şirket yönetiminin de bilgisine başvurularak belirlenmektedir. Eğitim süreci sonunda şirket yetkililerinin istemesi durumunda şirket yetkililerine kursiyerlerin durumları ve eğitmenlerin yorumları içeren ‘ EĞİTİM RAPORU ‘  sunulabilir. Şirket öğrencileri Kurumumuzdaki ücretsiz, aktivitelerden yararlanabilirler.


kurumlar için dil kursu


DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

 ingilizce kursu, ingilizce kursu ankara

ANKARA KARİYER MERKEZİ
KURUMSAL EĞİTİMLER
info@ankarakariyermerkezi.com
www.ankarakariyermerkezi.com
Tel:0312 4323078 - 79

resmi kurumlar için dil eğitimi, resmi kurumlara dil eğitimi, resmi kurumlara eğitim, resmi kurum dil eğitimi, kurumsal ingilizce eğitimi, kurumlara ingilizce dil eğitimi, kurumlara yabancı dil eğitimi, kurumlar için dil eğitimi