• https://www.facebook.com/pages/Ankara-Kariyer-Merkezi/293355527383274
  • https://twitter.com/Ank_Kariyer_Mrk
 Ankara Kariyer Merkezi

İelts Kursu

IELTS KURSU (International English Language Testing System)İngilizce yeterlilik göstergesi olarak en çok kabul gören testlerden biridir. IELTS, İngilizce'nin geçerli olduğu ortamlarda eğitim almak veya çalışmak isteyen adayların İngilizce dil seviyesini ölçmek için hazırlanmış bir sınavdır. 100'ün üzerinde ülkede 6000'in üzerinde eğitim kurumu, devlet kurumu, profesyonel organizasyon ve şirket bu test sonuçlarını İngilizce bilgisinin bir göstergesi olarak kabul etmekte ve buna göre değerlendirmeler yapmaktadır. Özellikle İngiltere, Avustralya, Kanada, İrlanda, Yeni Zelanda ve Amerika Birleşik Devletleri Yüksek Öğretim Kurumlarına giriş için ve Türkiye'de bazı üniversitelerin İngilizce hazırlık sınıfından muafiyet için bu sınav skoru kabul edilir. IELTS, adayların dil bilgisi, okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini ölçer. Sınav 4 temel bölümden (okuma, yazma, dinleme ve konuşma) oluşur. Akademik ve Genel IELTS sınavları vardır, ancak yüksek öğrenim için geçerli olan Akademik IELTS sınavıdır.

ielts kursu ankara

ANKARA KARİYER MERKEZİ  İELTS kursu eğitim Programı, sınav sistemindeki yenilikleri sürekli olarak takip eden ve eğitim müfredatlarını düzenli olarak güncelleyen İELTS alanında uzman eğitmen kadrosuyla oluşturulmaktadır. Eğitim süreci boyunca adayların sınav esnasında karşısına çıkacak olan bölümlere yönelik pratik ve uygulamalı eğitimin yanı sıra, sınıf ortamında yapılan deneme sınavları ile kursiyerlerin gelişimi sürekli olarak takip edilmektedir.

Ayrıca Ankara Kariyer Merkezi'nde ielts kurslarında,

  • Öğrenci ve öğretmenlere yürürlükteki ielts kursu kampanyası haricinde extra indirim uygulanmaktadır.
  • Peşin ödemelerde ielts kurslarında extra özel indirimler uygulanmaktadır.
  • Kamu çalışanlarına yürürlükteki ielts kursu kampanyası haricinde extra indirim uygulanmaktadır.
  • ielts kurslarında kur tekrarında % 50 indirim uygulanmaktadır.
  • Grup olarak yapılan ielts kursu kayıtlarda çok özel indirimler (3 ve daha fazla kişi )

 

IELTS KURSU

ANKARA KARİYER MERKEZİ

IELTS HAZIRLIK KURSU

TEL: 0312 4323078 - 79

ielts, ielts kursu, ielts kursları, ielts kursu ankara, ielts kursları ankara, ielts hazırlık kursu, ielts sınavı hazırlık kursu

Ielts Kursu Hakkında Bilgi Almak İstiyorum.