• https://www.facebook.com/pages/Ankara-Kariyer-Merkezi/293355527383274
  • https://twitter.com/Ank_Kariyer_Mrk
 Ankara Kariyer Merkezi

İngilizce Konuşma Kursu

ingilizce Konuşma Kursu / Conversation / Speaking Club


ingilizce speaking kursu

Speaking Club, dil bölümü öğrencilerinin derslerde öğrendiklerini günlük hayatta uygulayabilmelerini amaçlayan bir hizmettir. Öğrencilerimiz ücretsiz olarak sağlanan Speaking Club aktivitelerine katılarak, konulu konuşma ve dinleme becerilerini olarak geliştirebilirler.

Speaking Club günleri gruplarda öğrencilere danışılarak belirlenir.

İngilizce Konuşma Kursu Conversation Sınıflarındaki Amacımız, Bilgi Seviyesi Belirli Düzeyde Olan Ancak Bunu Pratiğe Dökemeyen Öğrencilerin Konuşma Becerisini Arttırmaktır. Öğrenciye Konuşma Sırasının Daha Sık Gelebilmesi Amacıyla Sınıf Mevcutları Minimum Seviyede Tutulmaktadır.Bu sınıflarımız maximum 6 kişiden oluşmaktadır ve seviye olarak upper-intermediate seviyesini bitirmiş düzeyde ingilizce bilgisinde olmalıdır.Toplam 40 saat yabancı hocayla eğitim verilmektedir.

Öğrencilerin öğretmenleri eşliğinde her hafta bir konuyu İngilizce tartışarak katılımcıların dillerini canlı tutmalarını ve daha akıcı hale getirmelerini sağlamak için yapılan konuşma pratikleri, modern dil eğitiminin gereği olan görsel, işitsel materyallerden yararlanılarak; oyunlar, şarkılar, skeçler ve çizgi filmler birer dil eğitim yöntemi olarak kullanılmaktadır. Öğrencilerimizin dil edinimini hızlandıran, diyalog kurma yeteneğini artıran, konuşmaları için ihtiyaçları olan özgüveni sağlayan aktif ve iletişimsel ortamın sağlandığı, tiyatro, şarkı, şiir, hikâye, diyalog çalışmalarımızın olduğu kulüp faaliyetleri şüphesiz öğrencilerin dil seviyelerine olumlu katkılar sağlayacaktır.
İngilizce pratik kursu

İngilizce pratik kursu

Ayrıca Ankara Kariyer Merkezi’nde ingilizce Konuşma Kursu, 

  • Öğrenci ve öğretmenlere yürürlükteki kampanya haricinde extra indirim uygulanmaktadır.
  • Kamu çalışanlarına yürürlükteki kampanya haricinde extra indirim uygulanmaktadır.
  • İngilizce kurslarında kur tekrarında % 50 indirim uygulanmaktadır.
  • Grup olarak yapılan kayıtlarda çok özel indirimler (3 ve daha fazla kişi )


ingilizce yds kursu

ANKARA KARİYER MERKEZİ

İNGİLİZCE KONUŞMA ve PRATİK KURSU ANKARA

 info@ankarakariyermerkezi.com
  
  
TEL: 0312 4323078 Pbx

KURSLAR HAKKINDA BİLGİ ALMAK İSTİYORUM.