• https://www.facebook.com/pages/Ankara-Kariyer-Merkezi/293355527383274
  • https://twitter.com/Ank_Kariyer_Mrk
 Ankara Kariyer Merkezi

AÖF. Önlisans İlahiyat Arapça Kursu

AÇIK ÖĞRETİM FAKÜLTESİ İLAHİYAT ÖNLİSANS ARAPÇA KURSU

Ankara Kariyer Merkezi olarak,AÖF İlahiyat onlisans öğrencilerine derslerinde başarılı olabilmeleri ve sınıflarını geçebilmeleri için Açıköğretim Onlisans Arapça eğitimi vermekteyiz.

İmamhatip Lisesi mezunu olup zamanında iyi bir arapça eğitimi alamamış olan kişilerle,düz liseden mezun olup daha önce hiç Arapça eğitimi almamış olan Açık Öğretim Fakültesi İlahiyat öğrencilerine,en sade ve anlaşılır metodlarla hazırladığımız 56 saatlik Açıköğretim İlahiyat Arapça kursumuz ile sınavlardan yüksek not alarak ,sınıflarınızı kolayca geçebilirsiniz. 

AÖF İlahiyat dersleri ve Önlisans Arapça Destek Kursu
eğitimlerimiz, Anadolu Üniversitesi'nin bahar ve güz dönemi müfredatına göre hazırlanmıştır.

AÖF İlahiyat Önlisans Arapça Kursumuza katılan, Arapça derslerimizi düzenli takip eden,ve yönlendirmelerimizi dikkate alan öğrencilerimizin başarılı olacaklarını garanti ediyoruz!
1 yıllık kurs ücretini peşin ödeyerek AÖF İlahiyat Önlisans Arapça derslerimize katılan ve AÖF İlahiyat sınavlarını kaçırmadığı halde Arapça dersinden sınıfta kalan öğrencilerimize,bir sene boyunca AÖF İlahiyat Önlisans Arapça Kursumuza ücretsiz olarak tekrar katılabileceklerdir.

AÖF İlahiyat Açıköğretim Önlisans Programı Arapça kursu
ile ilgili sorularınız için  info@ankarakariyermerkezi.com adresine mail atabilirsiniz.

AÖF İLAHİYAT ONLİSANS ARAPÇA KURSU 1.DÖNEM HAFTA İÇİ-HAFTA SONU EĞİTİM TAKVİMİ


aof-onlisans-ilahiyat-arapca

Aöf İlahiyat Ön Lisans Ders Programı - İlahiyat Programı
Bu bölümde okutulan dersler yıllıktır ve bölümün öğrenim süresi 2 yıldır. Açıköğretim Sistemine göre öğretim yapan fakültelerin öğrencileri, yılda üç kez oturumlu olarak sınavlara katılmaktadırlar. Ara, yılsonu ve bütünleme sınavı olarak gerçekleştirilen bu sınavlara öğrenciler bağlı oldukları büronun bulunduğu ilde katılırlar.
Bölümden mezun olan öğrenciler, "Meslek Yüksekokulları ve Açıköğretim Önlisans Programları Mezunlarının Lisans Öğrenimine Devamları Hakkında Yönetmelik" hükümleri uyarınca kendi alanlarında örgün öğretim veren programlara dikey geçiş yapma olanağına sahiptir.

 onlisansilahiyatarapca
 
ilahiyat arapça kursu
ANKARA KARİYER MERKEZİ

AÖF ÖNLİSANS İLAHİYAT ARAPÇA KURSU


TEL: 0312 4323078 - 79

ilahiyat arapça kursu, aöf ilahiyat arapça kursu, önlisans arapça kursu, önlisans ilahiyat arapça kursu 

Yorumlar - Yorum Yaz

Açıköğretim Arapça Kursu Hakkında Bilgi Almak İstiyorum.