• https://www.facebook.com/pages/Ankara-Kariyer-Merkezi/293355527383274
  • https://twitter.com/Ank_Kariyer_Mrk
 Ankara Kariyer Merkezi

Başkent Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu

BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ HAZIRLIK ATLAMA SINAVI KURSU


 başkent üniversitesi hazırlık atlama kursuBaşkent Üniversitesi tarafından üniversiteye ilk defa kayıt olan öğrencilere uygulanan hazırlık atlama sınavı ( ingilizce yeterlilik sınavı - yabancı dil muafiyet sınavı ) Proficiency sınavı olarak da anılmaktadır.Hazırlık atlama sınavına giren öğrencilerin,sınavdan geçebilmeleri için  100 puan üzerinden minumum 60 almaları gerekmektedir.

Başkent Üniversitesi tarafından tek aşamalı olarak ve 100 soruluk test olarak üzerinden düzenlenen hazırlık atlama sınavı içeriği aşağıda belirtilen bölümlerden oluşmaktadır.

1- Dil Bilgisi  ( Grammer - 40 soru )
2- Okuma ( Reading - 40 soru )
3- Kelime Bilgisi ( Vocabulary - 20 soru )

Başkent Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı için hazırlanan hazırlık atlama programı detayları için ve hazırlık atlama kursu fiyatları için lütfen eğitim danışmanımızdan bilgi alınız.

BAŞKENT HAZIRLIK ATLAMA KURSU

başkent ingilizce hazırlık atlama, başkent üniversitesi hazırlık atlama, başkent hazırlık atlama kursu, başkent üniversitesi hazırlık atlama kursu

DETAYLI BİLGİ İÇİN


TEL : 0312 432 30 78 - 432 30 79

info@ankarakariyermerkezi.com
başkent ingilizce hazırlık atlama, başkent üniversitesi hazırlık atlama, başkent hazırlık atlama kursu, başkent üniversitesi hazırlık atlama kursu 

Hazırlık atlama kurslarınız hakkında bilgi almak istiyorum.