• https://www.facebook.com/pages/Ankara-Kariyer-Merkezi/293355527383274
  • https://twitter.com/Ank_Kariyer_Mrk
 Ankara Kariyer Merkezi

Atılım Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu

ATILIM ÜNİVERSİTESİ HAZIRLIK ATLAMA SINAVI KURSU


 atılım üniversitesi hazırlık atlama kursuAtılım Üniversitesi tarafından üniversiteye ilk defa kayıt olan öğrencilere uygulanan hazırlık atlama sınavı ( ingilizce yeterlilik sınavı - yabancı dil muafiyet sınavı ) Proficiency sınavı olarak da anılmaktadır.Hazırlık atlama sınavına giren öğrencilerin,sınavdan geçebilmeleri için  100 puan üzerinden minumum 70 almaları gerekmektedir.

Atılım Üniversitesi hazırlık atlama sınavına girebilmek için sınava girecek kişinin üniversite tarafından belirlenmiş olan A kuru yada Pro kuru seviyesinde olması gerekmektedir.

Atılım Üniversitesi tarafından düzenlenen hazırlık atlama sınavı içeriği aşağıda belirtilen bölümlerden oluşmaktadır.

1- Dil Bilgisi  ( Grammer )
2- Okuma ( Reading )
3- Yazma ( Writting )

Atılım Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı için hazırlanan hazırlık atlama programı detayları için ve hazırlık atlama kursu fiyatları için lütfen eğitim danışmanımızdan bilgi alınız.

ATILIM ÜNİVERSİTESİ HAZIRLIK ATLAMA KURSU

 Atılım ingilizce hazırlık atlama, Atılım üniversitesi hazırlık atlama, Atılım hazırlık atlama kursu, Atılım üniversitesi hazırlık atlama kursu

DETAYLI BİLGİ İÇİN


TEL : 0312 432 30 78 - 432 30 79

info@ankarakariyermerkezi.com

Atılım ingilizce hazırlık atlama, Atılım üniversitesi hazırlık atlama, Atılım hazırlık atlama kursu, Atılım üniversitesi hazırlık atlama kursu

Hazırlık atlama kurslarınız hakkında bilgi almak istiyorum.