• https://www.facebook.com/pages/Ankara-Kariyer-Merkezi/293355527383274
  • https://twitter.com/Ank_Kariyer_Mrk
 Ankara Kariyer Merkezi

Hazırlık Atlama Kursu

Hazırlık Atlama Kursu, Hazırlık Atlama Kursları

 Whatsapp İletişim İçin Tıklayınız.

İngilizce Hazırlık Atlama Kursumuzun başlangıç tarihi için lütfen kurumumuz ile iletişime geçiniz.

Hazırlık atlama konusunda uzman eğitmenlerimiz ile üniversitelerin hazırlık sınıfınlarını atlamak ve hayatınızdan bir seneyi kazanabilirsiniz.
Hazırlık Atlama Kursu için Kontenjanımız Sınırlıdır.

hazırlık atlama kursu
Ankara Kariyer Merkezi olarak tecrübeli eğitmenlerimiz ile Üniversitelerin hazırlık atlama sınavı,ingilizce hazırlık atlama sınavı, almanca hazırlık atlama sınavı, ingilizce hazırlık atlama, yabancı dil hazırlık atlama sınavı, muafiyet sınavı, yabancı dil yeterlilik sınavı, Cope Sınavı, Proficieny Sınavı olarak adlandırdıkları hazırlık atlama sınavlarına kursiyelerimizi deneyimli eğitmen kadrosu ve butik eğitim kalitesi ile hazırlamaktadır.


Kurumumuz hazırlık atlama sınavına girmek isteyen öğrencilere,hazırlık atlama sınavında başarılı olabilmeleri açısından kalabalık ve yoğun hazırlık atlama kursu grup programları yerine, sınava girecek olan kişinin eksiklerine yönelik one to one eğitim sistemi ile hazırlık atlama eğitimi vermektedir.Yoğun ve kalabalık hazırlık atlama kursu sınıflarında, verilecek olan eğitimin kalitesinin düşeceği ve kişinin eksik olduğu konularda kendini yetiştirmesinin mümkün olmayacağını düşünen kurumumuz en fazla 3-4 kişilik hazırlık atlama kursu grupları ile size özel butik eğitim ile başarıyı sunmaktadır.

Hazırlık Atlama Kurslarımız ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen eğitim danışmanlarımız ile görüşünüz.

ankara üniversitesi hazırlık atlama kursu

Ankara Üniversitesi İngilizce Hazırlık Atlama Sınavı
Ankara Üniversitesi tarafından üniversiteye ilk defa kayıt olan öğrencilere uygulanan hazırlık atlama sınavı ( ingilizce yeterlilik sınavı - yabancı dil muafiyet sınavı ) Proficiency sınavı olarak da anılmaktadır.Hazırlık atlama sınavına giren öğrencilerin,sınavdan geçebilmeleri için  100 puan üzerinden minumum 70 almaları gerekmektedir.


Ankara Üniversitesi tarafından düzenlenen hazırlık atlama sınavı içeriği aşağıda belirtilen bölümlerden oluşmaktadır.

1- Dil Bilgisi  ( Grammer ) 2- Okuma ( Reading ) 3- Yazma ( Writting )  4- Dinleme ( Listening )

Ankara Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı için hazırlanan hazırlık atlama programı detayları için ve hazırlık atlama kursu fiyatları için lütfen eğitim danışmanımızdan bilgi alınız.
 atılım üniversitesi hazırlık atlama kursu

Atılım Üniversitesi İngilizce Hazırlık Atlama Sınavı
Atılım Üniversitesi tarafından üniversiteye ilk defa kayıt olan öğrencilere uygulanan hazırlık atlama sınavı ( ingilizce yeterlilik sınavı - yabancı dil muafiyet sınavı ) Proficiency sınavı olarak da anılmaktadır.Hazırlık atlama sınavına giren öğrencilerin,sınavdan geçebilmeleri için  100 puan üzerinden minumum 70 almaları gerekmektedir.


Atılım Üniversitesi hazırlık atlama sınavına girebilmek için sınava girecek kişinin üniversite tarafından belirlenmiş olan A kuru yada Pro kuru seviyesinde olması gerekmektedir.

Atılım Üniversitesi tarafından düzenlenen hazırlık atlama sınavı içeriği aşağıda belirtilen bölümlerden oluşmaktadır.

1- Dil Bilgisi  ( Grammer ) 2- Okuma ( Reading ) 3- Yazma ( Writting )

Atılım Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı için hazırlanan hazırlık atlama programı detayları için ve hazırlık atlama kursu fiyatları için lütfen eğitim danışmanımızdan bilgi alınız.
 başkent üniversitesi hazırlık atlama kursu

Başkent Üniversitesi İngilizce Hazırlık Atlama Sınavı
Başkent Üniversitesi tarafından üniversiteye ilk defa kayıt olan öğrencilere uygulanan hazırlık atlama sınavı ( ingilizce yeterlilik sınavı - yabancı dil muafiyet sınavı ) Proficiency sınavı olarak da anılmaktadır.Hazırlık atlama sınavına giren öğrencilerin,sınavdan geçebilmeleri için  100 puan üzerinden minumum 60 almaları gerekmektedir.


Başkent Üniversitesi tarafından tek aşamalı olarak ve 100 soruluk test olarak üzerinden düzenlenen hazırlık atlama sınavı içeriği aşağıda belirtilen bölümlerden oluşmaktadır.

1- Dil Bilgisi  ( Grammer - 40 soru ) 2- Okuma ( Reading - 40 soru )  3- Kelime Bilgisi ( Vocabulary - 20 soru )

Başkent Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı için hazırlanan hazırlık atlama programı detayları için ve hazırlık atlama kursu fiyatları için lütfen eğitim danışmanımızdan bilgi alınız.
Cope Bilkent hazırlık atlama sınavı
Bilkent Üniversitesi İngilizce Hazırlık Atlama Sınavı
Bilkent Üniversitesi tarafından düzenlenen ingilizce yeterlilik sınavıdır.Cope sınavına üniversiteye ilk defa kayıt olan öğrenciler,hazırlık sınıfında eğitim gören öğrenciler ve Bilkent hazırlık okulundan ilişiği kesilmiş olan öğrenciler katılabilir.Cope sınavı Bilkent Üniversitesi tarafından yılda 3 kez düzenlenir.(Ocak - Haziran ve Eylül aylarında).Bilkent hazırlık okulundan ilişiği kesilmiş öğrenciler sadece Haziran ve Eylül ayında düzenlenen sınavlara katılabilir.Ve ilişiği kesilmiş olan öğrencilere en fazla 3 defa Cope sınavına girme hakkı verilmektedir.


Cope Hazırlık atlama sınavı ( Certificate Of Proficiency in English ) 2 aşamadan oluşmaktadır.Adaylar Cope 1 sınavında başarılı olursa Cope 2 sınavına girmeye hak kazanırlar.Aksi takdirde aldıkları puan üzerinden seviyelerine uygun eğitim almak için gerekli kurlara devam ederler.

Cope 1
1.aşamada yapılan sınavda adaylara 200 adet çoktan seçmeli soru sorulur.

Her soruya ilişkin 5 adet cevap seçeneği olmakla birlikte 4 yanlış cevap 1 doğru cevabı götürdüğü için son derece dikkatli cevaplanması gerekir.
Bu aşamada adayların kelime ve dilbilgisi ölçülmesi amaçlanmıştır.Cope sınavının bu aşamasında % 60 başarı sağlayan Cope 2 sınavına girmeye hak kazanır.

Cope 2

2.aşamada yapılan sınavda adaylara 65 i çoktan seçmeli toplam 150 adet soru sorulmaktadır.Bu sınavda da adayların % 60 başarı ortalamasını sağlaması gerekmektedir.Cope 2 de Reading - Listening - Writing - Use of English - Speaking olmak üzere 5 bölümden oluşmaktadır.
 
Bilkent Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı ( Cope ) için hazırlanan hazırlık atlama programı detayları için ve hazırlık atlama kursu fiyatları için lütfen eğitim danışmanımızdan bilgi alınız.
 çankaya üniversitesi hazırlık atlama kursu
Çankaya Üniversitesi İngilizce Hazırlık Atlama Sınavı
Çankaya Üniversitesi tarafından üniversiteye ilk defa kayıt olan öğrencilere uygulanan hazırlık atlama sınavı ( ingilizce yeterlilik sınavı - yabancı dil muafiyet sınavı ) Proficiency sınavı olarak da anılmaktadır.Hazırlık atlama sınavına giren öğrencilerin,sınavdan geçebilmeleri için  100 puan üzerinden minumum 60 almaları gerekmektedir.


Çankaya Üniversitesi hazırlık atlama sınavı 2 aşamalı olarak yapılmaktadır.
İlk sınavdan en az 24,5 puan alan adaylar 2. sınava girebilmeye hak kazanır.2.sınavda ise min.60 puan alınması gerekmektedir.

Atılım Üniversitesi tarafından düzenlenen hazırlık atlama sınavı içeriği aşağıda belirtilen bölümlerden oluşmaktadır.

1.Aşama Hazırlık Atlama Sınav Konuları
- Reading  ( Okuma ) - 30 puan
- Grammer ( Dilbilgisi ) - 10 puan
- Vocabulary ( Kelime bilgisi ) - 10 puan

2.Aşama Hazırlık Atlama Sınav Konuları
- Writting ( Yazma ) - 35 puan
- Listening ( Dinleme ) - 15 puan

Çankaya Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı için hazırlanan hazırlık atlama programı detayları için ve hazırlık atlama kursu fiyatları için lütfen eğitim danışmanımızdan bilgi alınız.
 Gazi Üniversitesi Hazırlık atlama kursu
Gazi Üniversitesi İngilizce Hazırlık Atlama Sınavı
Gazi Üniversitesi tarafından üniversiteye ilk defa kayıt olan öğrencilere uygulanan hazırlık atlama sınavı ( ingilizce yeterlilik sınavı - yabancı dil muafiyet sınavı ) Proficiency sınavı olarak da anılmaktadır.Hazırlık atlama sınavına giren öğrencilerin,sınavdan geçebilmeleri için  100 puan üzerinden minumum 60 almaları gerekmektedir.


Gazi Üniversitesi tarafından düzenlenen hazırlık atlama sınavı içeriği aşağıda belirtilen bölümlerden oluşmaktadır.

1- Dil Bilgisi  ( Grammer ) 2- Okuma ( Reading ) 3- Yazma ( Writting )

Gazi Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı için hazırlanan hazırlık atlama programı detayları için ve hazırlık atlama kursu fiyatları için lütfen eğitim danışmanımızdan bilgi alınız.
 hacettepe üniversitesi hazırlık atlama kursu
Hacettepe Üniversitesi İngilizce Hazırlık Atlama Sınavı
Hacettepe Üniversitesi tarafından üniversiteye ilk defa kayıt olan öğrencilere uygulanan hazırlık atlama sınavı,ingilizce yeterlilik sınavı,yabancı dil muafiyet sınavı,HUPE ( Hacettepe University Proficiency Exam) sınavı olarak da anılmaktadır.Hazırlık atlama sınavına giren öğrencilerin,sınavdan geçebilmeleri için  100 puan üzerinden minumum 65 almaları gerekmektedir.


Hacettepe Üniversitesi tarafından düzenlenen Hupe hazırlık atlama sınavı içeriği aşağıda belirtilen bölümlerden oluşmaktadır.

1- Dil Bilgisi  ( Grammer ) 2- Okuma ( Reading ) 3- Yazma ( Writting ) 4- Dinleme ( Listening )

Hacettepe Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı için hazırlanan hazırlık atlama programı detayları için ve hazırlık atlama kursu fiyatları için lütfen eğitim danışmanımızdan bilgi alınız.
Odtu Proficieny Hazırlık atlama kursu

Odtü İngilizce Hazırlık Atlama Sınavı
Odtü tarafından üniversiteye ilk defa kayıt olan öğrencilere uygulanan hazırlık atlama sınavı,ingilizce yeterlilik sınavı,yabancı dil muafiyet sınavı Proficiency sınavı olarak da anılmaktadır.Proficiency sınavı2 aşamadan oluşmaktadır.2.sınava girebilmek için ilk sınavdan 24,5 puan almak gerelmektedir.Odtu hazırlık sınıfını atlayabilmek için her 2 sınavdan da toplamda 100 üzerinden 60 puan almak gerekir.


Odtü tarafından düzenlenen Proficiency hazırlık atlama sınavı içeriği aşağıda belirtilen bölümlerden oluşmaktadır.

1.aşamada Grammer ( Dilbilgisi ) ve Reading ( Okuma )
2.aşamada Listening ( Dinleme ) ve Writing ( Yazma )

Odtü Hazırlık Atlama Proficiency Sınavı için hazırlanan hazırlık atlama programı detayları için ve hazırlık atlama kursu fiyatları için lütfen eğitim danışmanımızdan bilgi alınız.
 TOBB üniversitesi hazırlık atlama kursu
Tobb Üniversitesi İngilizce Hazırlık Atlama Sınavı
TOBB Üniversitesi tarafından üniversiteye ilk defa kayıt olan öğrencilere uygulanan hazırlık atlama sınavı ( ingilizce yeterlilik sınavı - yabancı dil muafiyet sınavı ) Proficiency sınavı olarak da anılmaktadır.Hazırlık atlama sınavına giren öğrencilerin,sınavdan geçebilmeleri için  ilk aşamayı geçtikten sonra 2.aşamada TOEFL-ITP sınavına girmeleri ve bu sınavdan 500 puan ve üzerinde almaları gerekmektedir.


TOBB Üniversitesi tarafından düzenlenen hazırlık atlama sınavı içeriği aşağıda belirtilen bölümlerden oluşmaktadır.

1- Dil Bilgisi  ( Grammer ) 2- Okuma ( Reading ) 3- Yazma ( Writting ) 4- Dinleme ( Listening ) 5- Vocabulary ( Kelime bilgisi )

TOBB Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı için hazırlanan hazırlık atlama programı detayları için ve hazırlık atlama kursu fiyatları için lütfen eğitim danışmanımızdan bilgi alınız.
 Turgut Özal Üniversitesi hazırlık atlama kursu

Tugut Özal Üniversitesi İngilizce Hazırlık Atlama Sınavı
Turgut Özal Üniversitesi tarafından üniversiteye ilk defa kayıt olan öğrencilere uygulanan hazırlık atlama sınavı - muafiyet sınavına girmeleri için sene başında Üniversite tarafından yapılan seviye tesbit sınavına girmeleri gerekmektedir.Bu sınavdan yönergede belirtilen puanı almaları durumunda muafiyet sınavına girmeye hak kazanacaklardır.


Turgut Özal Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı için hazırlanan hazırlık atlama programı detayları için ve hazırlık atlama kursu fiyatları için lütfen eğitim danışmanımızdan bilgi alınız.hazırlık atlama kursu

ÜNİVERSİTE HAZIRLIK ATLAMA KURSU

info@ankarakariyermerkezi.com

www.ankarakariyermerkezi.com

Tel: 0312 4323078 - 0312 4323079


hazırlık atlama, hazırlık atlama kursları, hazırlık atlama kursu ankara, ingilizce hazırlık atlama kursu, ankarada hazırlık atlama kursu, ankarada ingilizce hazırlık atlama kursu, hazırlık atlama sınavı kursu, ingilizce hazırlık atlama sınavı kursu ankara

Hazırlık atlama kurslarınız hakkında bilgi almak istiyorum.