• https://www.facebook.com/pages/Ankara-Kariyer-Merkezi/293355527383274
  • https://twitter.com/Ank_Kariyer_Mrk
 Ankara Kariyer Merkezi

Yds arapça sınavı kursu

YDS ARAPÇA SINAVI HAZIRLIK KURSU


Arapça yds kursu eğitim takvimi için tıklayınız...

 yds arapça 
arapça yds kursu

 yds arapça kursu

2015 İlkbahar dönemi Arapça Yds sınavı için Ankara Kariyer Merkezi tarafından düzenlenen 120 saatlik Yds arapça kursu ,hafta içi ve hafta sonu grupları olmak üzere  18.10.2014 de başlayacaktır.
  
Arapça yds kursu program içeriğimiz tamamen yds Arapça sınavına yöneliktir. Kursiyerlerimize gerekli Arapça grammer ve kelime bilgileri verilerek, Arapça okuma ve anlama becerileri geliştirilecektir. Ayrıca yds Arapça sınavının püf noktaları ve sınavda başarılı olabilmek için dikkat edilmesi gereken sınav teknikleri hakkında detaylı eğitim verilmektedir.
  
Arapça Yds kursumuzda daha önceki yıllarda çıkmış olan Arapça dil sınavı sorularının analizi, Arapça ile ilgili sınava yönelik pratik yöntemler ve Arapça YDS de yer alan konular ile ilgili alıştırmalar deneme sınavları ile adayların sınavdan alacakları puanları maksimuma taşımak amaçlanmıştır.


Arapça Yds kursu eğitim programımız,yds arapça sınavından 95 almış konusunda uzman eğitmenimiz ile yürütülmektedir.


Arapça yds kursu kontenjanımız sınırlıdır.Erken kayıt fırsatlarından yararlanmak ve Arapça YDS sınavı hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçiniz.

 arapça yds kursu

ARAPÇA YDS HAZIRLIK KURSU 

  
  
TEL: 0312 4323078 - 79

yds arapça sınavı kursu, yds kursu, yds arapça sınavı kursu ankara, yds arapça sınavı kursu fiyatı, yds arapça sınavı kursu fiyatları, yds arapça sınavı kursları, yds arapça sınavı kursları ankara

Yorumlar - Yorum Yaz

Arapça Yds kursu Hakkında Bilgi Almak İstiyorum.