• https://www.facebook.com/pages/Ankara-Kariyer-Merkezi/293355527383274
  • https://twitter.com/Ank_Kariyer_Mrk
 Ankara Kariyer Merkezi

Yds ingilizce kursu

 YDS İNGİLİZCE HAZIRLIK KURSU


yds ingilizce kursu  yds ingilizce kursu
 yds ingilizce 
Ankara Kariyer Merkezi tarafından 2013 yılına kadar verilen KPDS ingilizce ve ÜDS ingilizce kursları bu tarihten sonra YDS ingilizce kursu olarak güncellenmiştir.
  
Yds İngilizce kursu programımız yds sınavına yönelik olacaktır. İngilizce Yds kursumuzda 60 saat grammer ve 60 saat de sınav tenikleri ve soru teknikleri üzerinde yoğunlaşılacaktır.
  
Ayrıca daha önceki yds ingilizce sınavlarında çıkmış olan soruların analizi,ingilizce ile ilgili sınava yönelik pratik yöntemler,YDS de yer alan konular ile ilgili alıştırmalar ve deneme sınavları ile yds adaylarının alacakları puanları maksimuma taşımak amaçlanmıştır.
  
Yds İngilizce kursu eğitimlerimiz, İngilizce Yds konusunda uzman eğitmenlerimiz tarafından sınava yönelik verilmektedir.

Kontenjanımız sınırlıdır.


yds ingilizce sınavı kursu, yds ingilizce sınavı kursu ankara, yds ingilizce sınavı kursu fiyatı, yds ingilizce sınavı kursu fiyatları

ankarada ingilizce yds kursu

yds ingilizce kursu, yds ingilizce kursu ankara

ANKARA KARİYER MERKEZİ
YDS İNGİLİZCE KURSU - YDS İNGİLİZCE HAZIRLIK KURSU

0312 4323078 - 0312 4323079
 
  
yds ingilizce, yds ingilizce kursu, yds ingilizce hazırlık, yds ingilizce hazırlık kursu, yds ingilizce kurs fiyatı, yds ingilizce sınavı kursu, yds ingilizce sınavı kursu ankara, yds ingilizce sınavı kursu fiyatı, yds ingilizce sınavı kursu fiyatları, yds ingilizce ankara, yds ingilizce kursu ankara, ankara yds kursları

Yorumlar - Yorum Yaz

Yds İngilizce Kursu Hakkında Bilgi Almak İstiyorum.