• https://www.facebook.com/pages/Ankara-Kariyer-Merkezi/293355527383274
  • https://twitter.com/Ank_Kariyer_Mrk
 Ankara Kariyer Merkezi

Rusca Yds Kursu

RUSÇA YDS HAZIRLIK KURSU


rusca yds


Rusca Yds Kursu

Ankara Kariyer Merkezi tarafından 2013 yılına kadar verilen Rusca KPDS ve Rusca ÜDS kursları bu tarihten sonra Rusca YDS kursu olarak güncellenmiştir.

Rusca Yds yabancı dil sınavı kursu eğitim programımız tamamen sınava yönelik olacaktır.Kursiyerlerimize Rusca için gerekli grammer ve Rusca kelime bilgileri verilerek okuma ve anlama becerileri geliştirilecektir.Ayrıca daha önceki yıllarda çıkmış olan Rusca Yds sorularının analizi, Rusca ile ilgili sınava yönelik pratik yöntemler, Rusca Yds de yer alan konular ile ilgili alıştırmalar ve Rusca Yds deneme sınavları ile adayların Yds sınavından alacakları puanları maksimuma taşımak amaçlanmıştır.

Rusca Yds kursu için erken kayıt fırsatlarından yararlanmak ve Rusça Yds sınavı hakkında bilgi almak için lütfen eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçiniz.

e-yds Rusça kursu eğitimlerimiz, Rusca yds sınavından dan 95 puan almış ve konusunda uzman eğitmenimiz tarafından verilmektedir.

Kontenjanımız sınırlıdır.

YDS Sınavına Kimler Katılabilir?

• Yüksek lisans programlarına başvuracak lisans programı mezunları ya da öğrencileri,
• KPSS Yabancı Dil puanıyla başvuru yapacak adaylar,
• Doçent, doktora ve sanatta yeterlilik adayları,
• Dil tazminatı ya da yurt dışı görevleri nedeniyle yabancı dil seviyesini belgelemesi gereken kamu çalışanları,
• Öğretim üyesi dışında kalan öğretim görevlisi kadrolarına naklen ya da açıktan ataması yapılacak akademisyenle,
• Tıpta Uzmanlık Sınavı (TUS) ya da Diş Hekimliği Uzmanlık Sınavına (DUS) girecek olan adaylar,
• Yurt dışında öğrenim görüp de diploma denkliği almak isteyen adaylar YDS sınavına başvurabilirler.

YDS Sınavından Kaç Puan Almak Gerekir?

YDS’den doçent adaylarının en az 65, doktora ve sanatta yeterlilik adaylarının en az 55 alması gerekir. Akademik kadro ilanları için ise her üniversite ve bölüm kendi taban puanını belirlemektedir. Ortalama olarak YDS’den 65 puan alan aday başarılı sayılabilir. Dil tazminatı için ise:
• 90 – 100 arasındaki puanlar (A) seviyesi,
• 80 – 89 arasındaki puanlar (B) seviyesi,
• 70 – 79 arasındaki puanlar (C) seviyesi,
• 60 – 69 arasındaki puanlar (D) seviyesi,
• 50 – 59 arasındaki puanlar (E) seviyesi olarak değerlendirildiğinden adayların aldıkları puan ayrıca önem kazanmaktadır. Dolayısıyla iyi bir YDS eğitim süreciyle en yüksek puana ulaşmaları gerekir.

YDS Sınavında Kaç Soru Vardır? Sınav Süresi Nedir?

YDS’de 80 soru için 150 dakika verilmektedir. YDS’de ilk 110 ve son 15 dakikasında sınavdan çıkılamaz. YDS’de yanlış cevaplar doğru cevapları götürmez. Her soru 1,25 puan değerindedir.

YDS Sınavı Ne Zaman Yapılır?

2016-YDS İlkbahar Dönemi Sınavı 27 Mart 2016 tarihinde gerçekleştirilecektir.

YDS Sınavına Hangi Seviyede Hazırlanmalıdır?

YDS sınavı Hedeflenen puana göre seviye önem kazanır. 50-60 puan hedefleyen bir aday Intermediate (orta) seviyesinde iyi bir eğitimle istediği puana ulaşabilecekken, 70 ya da üzeri puan hedefleyen bir öğrencinin Upper-Intermediate ya da Advanced (ileri) seviyesinde olması gerekir.

YDS Sınavının Sonucu Kaç Sene Geçerlidir?

ÖSYM yapılan sınavın süresiz geçerli olduğunu açıklamış olmasına rağmen üniversiteler ya da bazı kurumlar kendi şartlarını belirleyip, sınav geçerliliğiyle ilgili limit koyabilmektedirler. Dolayısıyla hazırlık sürecinde YDS puanının kullanılacağı kurumdan bu bilginin kontrol edilmesi gerekir. Bununla birlikte sınav, dil tazminatı için 5 yıl boyunca geçerlidir. Sınava birkaç kez girmiş adayların aldıkları sonuçlar içinde en yüksek olanı geçerli sayılmaktadır.

YDS Sınavına Hazırlıkta Ankara Kariyer Merkezi’nin Farkı Nedir?

Tecrübeli ve alanında uzman eğitmenler tarafından verilen YDS eğitimi süresince adayın İngilizce altyapısı gelişir, sınav formatıyla ve karşılaşacağı soru tipleriyle tanışır ve zamanı en iyi şekilde kullanabilmek için bu soruları en kısa sürede nasıl çözeceğiyle ilgili pratik stratejiler öğrenir. Ayrıca kursta yapılan özgün denemeler sayesinde bu stratejileri pekiştirme ve kendindeki gelişimi gözlemleme şansı bulur.

rusça yds kursu

rusça yds 
Rusça YDS kursu, Rusça YDS kursu ankara, Rusca YDS hazırlık kursu, Rusca YDS hazırlık kursu ankara, Rusca Yds kursu fiyatı, yds kursu
 
rusca yds kursu

ANKARA KARİYER MERKEZİ

RUSÇA YDS HAZIRLIK KURSU

 info@ankarakariyermerkezi.com
  
  
TEL: 0312 4323078 Pbx
 

Yorumlar - Yorum Yaz

Rusça Yds Kursu Hakkında Bilgi Almak İstiyorum.