İngilizce Kursu
İngilizce Kursu
ingilizce kursu ankaraAnkara merkezli dershanemizde bir çok yabancı dil eğitiminin yanında kişisel gelişim eğitim hizmetleride vermekteyiz. Yabancı dilde başlıca vermiş olduğumuz hizmet ingilizce kursu dur. Dünyanın konuştuğu bu dil sizin geleceğinizde önemli bir yere sahip olmakla birlikte her türlü imkanda yardımcı olacaktır. Gerek iş bulma imkanlarınıda gerekse yurt dışı seyahatlerinizde her zaman bilmeniz gerekmektedir. İngilizce kursu ankara eğitimi almak için lütfen bizi ziyaret edin. ingilizce kursu fiyatları, ingilizce kursu ankara, ingilizce kursları, ingilizce kurs fiyatı, ingilizce özel ders gibi bir çok hizmetlerimiz vardır. İngilizce kursu diye arandığında bizleri bulabilirsiniz.
Temel İngilizce Kursu
Temel ingilizce kursunda öğrenciler sadece Temel İngilizce düzeyinde Dilbilgisi ve kelime öğrenmekle kalmaz, uygulama çalışmalarıyla öğrenilen bilgiler kullanılır hale getirilir. Bu seviyede ingilizce Derslerine %70 oranında tecrübeli Türk İngilizce öğretmenleri girer. %30 oranında da uygulama amaçlı tecrübeli anadili İngilizce olan öğretmenler girer.
 
Programlarımız

Yds kursu

YDS HAZIRLIK KURSU
yds kursu

2014 Sonbahar dönemi Yds sınavlarına yönelik Ankara Kariyer Merkezi tarafından düzenlenen 78 saatlik hızlandırılmış ingilizce Yds hazırlık kursu, hızlandırılmış Arapça yds kursu ve hızlandırılmış Almanca yds kursları 08 Temmuz 2014 tarihinde başlayacaktır.

Ayrıca 05 Mayıs 2014 tarihinde 100 saatlik hafta içi yds hazırlık kursu ve 24 Mayıs 2014 tarihinde ise 110 saatlik haftasonu yds hazırlık kursumuz  başlayacaktır.

Yds kursularımızda 4 adet deneme sınavı ücretsiz olarak düzenlenecektir. 
  
Hızlandırılmış Yds hazırlık kurslarımız, 2014 yılı Yds sınavlarına yönelik olacaktır.Hızlandırılmış yds kursumuzun amacı kursiyerlerimize gerekli grammer ve kelime bilgileri verilerek okuma ve anlama becerileri geliştirilecektir.
  
Ayrıca daha önceki yds sınavlarında çıkmış olan soruların analizi,ingilizce yds  ile ilgili sınava yönelik pratik yöntemler,YDS de yer alan konular ile ilgili alıştırmalar ve yds deneme sınavları ile adayların sınavdan alacakları puanları maksimuma taşımak amaçlanmıştır.
  
Erken kayıt fırsatlarından yararlanmak ve yds kursu hakkında bilgi almak ve eğitim takvimi için lütfen eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçiniz.
Eğitimlerimiz Kpds'de 95 ve Üds'de 98 almış konusunda uzman eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir.Kontenjanımız sınırlıdır.

     yds kursu ankara          yds sınavı


  • 2014 SONBAHAR DÖNEMİ YDS SINAVI TARİHİ : 06 EYLÜL 2014
  • 2014 SONBAHAR DÖNEMİ YDS SINAVI BAŞVURU TARİHLERİ : 30.06.2014 - 09.07.201

  • YDS NEDİR? Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS), Yükseköğretim Kurulu’nun (YÖK) talimatıyla Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından ilk kez 7 Nisan 2013 Pazar günü gerçekleştirilen merkezi bir lisan sınavıdır.
  • YDS’DE KAÇ SORU VARDIR ve NASIL HESAPLANIR YDS’de 80 soru vardır ve her bir doğru cevabın değeri 1.25 puan üzerinden hesaplanmaktadır (1.25 x 80 = 100). Buna göre, 100 üzerinden 65 puana ihtiyaç duyan bir doçent adayının, YDS sınavında en az 52 doğru cevap bulması gerekmektedir (52 x 1.25 = 65).

yds kursu
ÖSYM tarafından 4 Ocak 2013 tarihinde yapılan basın açıklamasında,2013 yılından itibaren artık KPDS , ÜDS gibi yabancı dil seviye belirleme sınavlarının yerine yılda 2 kez YDS sınavı yapılacağı belirtildi.
  
Yds sınavının tüm kamu ve özel sektör yerleştirmelerinde yabancı dil seviyesinin belirlemesinde esas alınacağı ve adayların 2013 yılı itibarı ile  yılda 2 kez yapılacak YDS  sınavına girmelerinin kendileri için faydalı olacağı belirtilmiştir. 

İnsan Kaynakları Kursu
İnsan Kaynakları Kursu ile ilgili bir işte mi çalışmak istiyorsunuz ? Yada insan kaynakları uzmanı olarak insan kaynakları eğitmeni olmak mı? Ancak bilgi bakımından yetersiz ve deneyimsiz olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Ve tüm bu düşünceler ve sorular sizin adım  atmanızın önünde birer engel mi ? O zaman doğru adrestesiniz.
Anket
HANGİ DİLİ ÖĞRENMEK İSTERSİNİZ ?
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam64
Toplam Ziyaret261022