Ankara Kariyer Merkezi                                                                                   insan kaynakları kursu

Yds kursu

YDS KURSU - YDS KURSLARI - ANKARA


yds hazırlık kursu

Yds Kursu 2015 İlkbahar dönemi Yds sınavlarına yönelik Ankara Kariyer Merkezi tarafından düzenlenen 120 saatlik İngilizce Yds hazırlık kursu 08.11.2014 tarihinde, Arapça yds hazırlık kursu 18.11.2014 tarihinde ve hızlandırılmış İngilizce yds kursu 24.02.2015 tarihinde başlayacaktır.Almanca yds,İspanyoca yds ve Rusça Yds sınavları ile ilgili grup açılmayacak olup,bu dillerden yds sınavına girecek olan adaylara,özel ders şeklinde yds hazırlık eğitimi verilecektir. Yabancı dil sınavlarında bizimle hazırlanın sizde geleciğinizi garanti altına alın.

Yds kursularımızda 4 adet deneme sınavı ücretsiz olarak düzenlenecektir. 
  
Yds hazırlık kurslarımız, 2015 yılı Yds sınavlarına yönelik olacaktır.Hızlandırılmış yds kursumuzun amacı kursiyerlerimize gerekli grammer ve kelime bilgileri verilerek okuma ve anlama becerileri geliştirilecektir.
  
Ayrıca daha önceki yds sınavlarında çıkmış olan soruların analizi, yds ile ilgili sınava yönelik pratik yöntemler,YDS de yer alan konular ile ilgili alıştırmalar ve yds deneme sınavları ile adayların sınavdan alacakları puanları maksimuma taşımak amaçlanmıştır.
  
Erken kayıt fırsatlarından yararlanmak ve yds kursu hakkında bilgi almak ve eğitim takvimi için lütfen eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçiniz.
Eğitimlerimiz Kpds'de 95 ve Üds'de 98 almış konusunda uzman eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir.Kontenjanımız sınırlıdır.

  yds kursu ankara  yds sınavı


  • 2015 İLKBAHAR DÖNEMİ YDS SINAVI TARİHİ : 05 NİSAN 2015
  • 2015 SONBAHAR DÖNEMİ YDS SINAV TARİHİ : 13 EYLÜL 2015

  • YDS NEDİR? Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS), Yükseköğretim Kurulu’nun (YÖK) talimatıyla Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından ilk kez 7 Nisan 2013 Pazar günü gerçekleştirilen merkezi bir lisan sınavıdır.
  • YDS’DE KAÇ SORU VARDIR ve NASIL HESAPLANIR YDS’de 80 soru vardır ve her bir doğru cevabın değeri 1.25 puan üzerinden hesaplanmaktadır (1.25 x 80 = 100). Buna göre, 100 üzerinden 65 puana ihtiyaç duyan bir doçent adayının, YDS sınavında en az 52 doğru cevap bulması gerekmektedir (52 x 1.25 = 65).


 YDS KURSU

ANKARA KARİYER MERKEZİ

YDS KURSU - YDS KURSU

TEL: 0312 4323078 - 79
yds kursu, yds kursu ankara, yds kursları, yds kursları ankara, yds kursu fiyatı, yds kursu fiyatları ankara, ankarada yds kursu, ankaradaki en iyi yds kursu

Yorumlar - Yorum Yaz
    Yds Kursu Hakkında Bilgi Almak İstiyorum.
 
İSİM: 
  *
 
SOYAD: 
  *
 
TELEFON: 
  *
 
MAİL ADRESİ: 
  *
 
MESAJ: 
  *