Ankara Kariyer Merkezi

ANKARA KARİYER MERKEZİ

YABANCI DİL ve KARİYER EĞİTİMİ

İnsan Kaynakları Kursu - Dış Ticaret Kursu - Satış Pazarlama Kursu İngilizce Kursu - Arapça Kursu - Almanca Kursu İspanyolca Kursu - Rusça Kursu Yds Kursu - Hazırlık Atlama Kursu

 Kariyer Merkezi
 ankara_kariyer_online_kayit_formu
İnsan Kaynakları Kursu
İnsan Kaynakları ile ilgili bir kurumda çalışmak mı istiyorsunuz?

Yada insan kaynakları uzmanı olmak yada insan kaynakları eğitmeni olmak mı?

Ankara Kariyer Merkezi İnsan Kaynakları Kursu ile ve kurs sonu alacağınız sektördeki en geçerli sertifika olan MEB sertifikası ile hayallerinizi ertelemeyin.

İngilizce Kursu Ankara
Ankara Kariyer Merkezi İngilizce kursu, ingilizce dilini öğrenmek isteyen kişilere, ingilizceyi temel esasları ile öğretmek için, ingilizce dili konusunda uzman yerli ve yabancı eğitmenleri ile Avrupa Dil Portföyünün bir parçası Europass Dil Pasaportu Sınavına göre ingilizce kursu eğitimi vermektedir.İngilizce kursumuzun amacı, 5 farklı düzeyde ve her düzeyin gerektirdiği ingilizce okuma, ingilizce yazma, ingilizce dinleme ve ingilizce konuşma becerilerini, ingilizce dil kursuna katılan kişilere kazandırmak ve bu kişileri ingilizce kursumuzun sonunda Europass sınavını geçebilecekleri ingilizce dil seviyesine getirmektir. Yds kursu ilede sizlerin geleceğine en büyük adımı attırmaktayız.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam21
Toplam Ziyaret370183

Yds kursu

YDS KURSU - YDS KURSLARI - ANKARA


yds hazırlık kursu

Yds Kursu 2015 İlkbahar dönemi Yds sınavlarına yönelik Ankara Kariyer Merkezi tarafından düzenlenen 120 saatlik İngilizce Yds hazırlık kursu 08.11.2014 tarihinde, Arapça yds hazırlık kursu 18.11.2014 tarihinde ve hızlandırılmış İngilizce yds kursu 24.02.2015 tarihinde başlayacaktır.Almanca yds,İspanyoca yds ve Rusça Yds sınavları ile ilgili grup açılmayacak olup,bu dillerden yds sınavına girecek olan adaylara,özel ders şeklinde yds hazırlık eğitimi verilecektir. Yabancı dil sınavlarında bizimle hazırlanın sizde geleciğinizi garanti altına alın.

Yds kursularımızda 4 adet deneme sınavı ücretsiz olarak düzenlenecektir. 
  
Yds hazırlık kurslarımız, 2015 yılı Yds sınavlarına yönelik olacaktır.Hızlandırılmış yds kursumuzun amacı kursiyerlerimize gerekli grammer ve kelime bilgileri verilerek okuma ve anlama becerileri geliştirilecektir.
  
Ayrıca daha önceki yds sınavlarında çıkmış olan soruların analizi, yds ile ilgili sınava yönelik pratik yöntemler,YDS de yer alan konular ile ilgili alıştırmalar ve yds deneme sınavları ile adayların sınavdan alacakları puanları maksimuma taşımak amaçlanmıştır.
  
Erken kayıt fırsatlarından yararlanmak ve yds kursu hakkında bilgi almak ve eğitim takvimi için lütfen eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçiniz.
Eğitimlerimiz Kpds'de 95 ve Üds'de 98 almış konusunda uzman eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir.Kontenjanımız sınırlıdır.

  yds kursu ankara  yds sınavı


  • 2015 İLKBAHAR DÖNEMİ YDS SINAVI TARİHİ : 05 NİSAN 2015
  • 2015 SONBAHAR DÖNEMİ YDS SINAV TARİHİ : 13 EYLÜL 2015

  • YDS NEDİR? Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS), Yükseköğretim Kurulu’nun (YÖK) talimatıyla Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından ilk kez 7 Nisan 2013 Pazar günü gerçekleştirilen merkezi bir lisan sınavıdır.
  • YDS’DE KAÇ SORU VARDIR ve NASIL HESAPLANIR YDS’de 80 soru vardır ve her bir doğru cevabın değeri 1.25 puan üzerinden hesaplanmaktadır (1.25 x 80 = 100). Buna göre, 100 üzerinden 65 puana ihtiyaç duyan bir doçent adayının, YDS sınavında en az 52 doğru cevap bulması gerekmektedir (52 x 1.25 = 65).


 YDS KURSU

ANKARA KARİYER MERKEZİ

YDS KURSU - YDS KURSU

TEL: 0312 4323078 - 79
yds kursu, yds kursu ankara, yds kursları, yds kursları ankara, yds kursu fiyatı, yds kursu fiyatları ankara, ankarada yds kursu, ankaradaki en iyi yds kursu

Yorumlar - Yorum Yaz
    Yds Kursu Hakkında Bilgi Almak İstiyorum.
 
İSİM: 
  *
 
SOYAD: 
  *
 
TELEFON: 
  *
 
MAİL ADRESİ: 
  *
 
MESAJ: 
  *