İngilizce Kursu
İngilizce Kursu
ingilizce kursu ankaraAnkara merkezli dershanemizde bir çok yabancı dil eğitiminin yanında kişisel gelişim eğitim hizmetleride vermekteyiz. Yabancı dilde başlıca vermiş olduğumuz hizmet ingilizce kursu dur. Dünyanın konuştuğu bu dil sizin geleceğinizde önemli bir yere sahip olmakla birlikte her türlü imkanda yardımcı olacaktır. Gerek iş bulma imkanlarınıda gerekse yurt dışı seyahatlerinizde her zaman bilmeniz gerekmektedir. İngilizce kursu ankara eğitimi almak için lütfen bizi ziyaret edin. ingilizce kursu fiyatları, ingilizce kursu ankara, ingilizce kursları, ingilizce kurs fiyatı, ingilizce özel ders gibi bir çok hizmetlerimiz vardır. İngilizce kursu diye arandığında bizleri bulabilirsiniz.
Temel İngilizce Kursu
Temel ingilizce kursunda öğrenciler sadece Temel İngilizce düzeyinde Dilbilgisi ve kelime öğrenmekle kalmaz, uygulama çalışmalarıyla öğrenilen bilgiler kullanılır hale getirilir. Bu seviyede ingilizce Derslerine %70 oranında tecrübeli Türk İngilizce öğretmenleri girer. %30 oranında da uygulama amaçlı tecrübeli anadili İngilizce olan öğretmenler girer.
 
Programlarımız

Hacettepe Üni. Hazırlık Atlama


 hacettepe üniversitesi hazırlık atlama kursuHacettepe Üniversitesi tarafından üniversiteye ilk defa kayıt olan öğrencilere uygulanan hazırlık atlama sınavı,ingilizce yeterlilik sınavı,yabancı dil muafiyet sınavı,HUPE ( Hacettepe University Proficiency Exam) sınavı olarak da anılmaktadır.Hazırlık atlama sınavına giren öğrencilerin,sınavdan geçebilmeleri için  100 puan üzerinden minumum 65 almaları gerekmektedir.

Hacettepe Üniversitesi tarafından düzenlenen Hupe hazırlık atlama sınavı içeriği aşağıda belirtilen bölümlerden oluşmaktadır.

1- Dil Bilgisi  ( Grammer )
2- Okuma ( Reading )
3- Yazma ( Writting )
4- Dinleme ( Listening )

Hacettepe Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı için hazırlanan hazırlık atlama programı detayları için ve hazırlık atlama kursu fiyatları için lütfen eğitim danışmanımızdan bilgi alınız.

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ HAZIRLIK ATLAMA SINAVI KURSU

DETAYLI BİLGİ İÇİN

TEL : 0312 432 30 78 - 432 30 79

info@ankarakariyermerkezi.com 
    Hazırlık atlama kurslarınız hakkında bilgi almak istiyorum.
 
İSİM: 
  *
 
SOYAD: 
  *
 
TELEFON: 
  *
 
MAİL ADRESİ: 
  *
 
MESAJ: 
  *
 
 
İnsan Kaynakları Kursu
İnsan Kaynakları Kursu ile ilgili bir işte mi çalışmak istiyorsunuz ? Yada insan kaynakları uzmanı olarak insan kaynakları eğitmeni olmak mı? Ancak bilgi bakımından yetersiz ve deneyimsiz olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Ve tüm bu düşünceler ve sorular sizin adım  atmanızın önünde birer engel mi ? O zaman doğru adrestesiniz.
Anket
HANGİ DİLİ ÖĞRENMEK İSTERSİNİZ ?
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam157
Toplam Ziyaret271220