İngilizce Kursu
İngilizce Kursu
ingilizce kursu ankaraAnkara merkezli dershanemizde bir çok yabancı dil eğitiminin yanında kişisel gelişim eğitim hizmetleride vermekteyiz. Yabancı dilde başlıca vermiş olduğumuz hizmet ingilizce kursu dur. Dünyanın konuştuğu bu dil sizin geleceğinizde önemli bir yere sahip olmakla birlikte her türlü imkanda yardımcı olacaktır. Gerek iş bulma imkanlarınıda gerekse yurt dışı seyahatlerinizde her zaman bilmeniz gerekmektedir. İngilizce kursu ankara eğitimi almak için lütfen bizi ziyaret edin. ingilizce kursu fiyatları, ingilizce kursu ankara, ingilizce kursları, ingilizce kurs fiyatı, ingilizce özel ders gibi bir çok hizmetlerimiz vardır. İngilizce kursu diye arandığında bizleri bulabilirsiniz.
Temel İngilizce Kursu
Temel ingilizce kursunda öğrenciler sadece Temel İngilizce düzeyinde Dilbilgisi ve kelime öğrenmekle kalmaz, uygulama çalışmalarıyla öğrenilen bilgiler kullanılır hale getirilir. Bu seviyede ingilizce Derslerine %70 oranında tecrübeli Türk İngilizce öğretmenleri girer. %30 oranında da uygulama amaçlı tecrübeli anadili İngilizce olan öğretmenler girer.
 
Programlarımız
İnsan Kaynakları Kursu
İnsan Kaynakları Kursu ile ilgili bir işte mi çalışmak istiyorsunuz ? Yada insan kaynakları uzmanı olarak insan kaynakları eğitmeni olmak mı? Ancak bilgi bakımından yetersiz ve deneyimsiz olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Ve tüm bu düşünceler ve sorular sizin adım  atmanızın önünde birer engel mi ? O zaman doğru adrestesiniz.
Anket
HANGİ DİLİ ÖĞRENMEK İSTERSİNİZ ?
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam41
Toplam Ziyaret271688